Data publikacji: 5.01.2022
Data aktualizacji: 19.12.2023

Spis treści:

1. Ślad węglowy produktu i przedsiębiorstwa. Po co, jak i dlaczego warto go liczyć?
2. Darmowy e-book „Ślad węglowy produktu i przedsiębiorstwa”

Ślad węglowy produktu i przedsiębiorstwa. Po co, jak i dlaczego warto go liczyć?

Rosnące stężenie gazów cieplarnianych w atmosferze jest bezpośrednią przyczyną zmian klimatu. To właśnie zmiany klimatu są największym zagrożeniem humanitarnym, ekonomicznym i ekologicznym dla współczesnego świata. Dlatego tak ważne jest, by liczyć i obniżać ślad węglowy produktu i przedsiębiorstwa.

Do tej pory powstało wiele publikacji i artykułów na temat zmian klimatu, śladu węglowego, jego redukcji oraz kompensacji.

Wiele razy wspominaliśmy o tym, że świadomość problemu, jakim jest globalne ocieplenie jest pierwszym krokiem w dążeniu do neutralności klimatycznej. Zależy nam, aby z tą wiedzą trafiać do jak najszerszego grona odbiorców, bo Ziemia nie ma planu B.

Nasz zespół postanowił zagregować, odpowiednio zredagować i jak najklarowniej przedstawić te informacje. 

Darmowy e-book „Ślad węglowy produktu i przedsiębiorstwa”

Pobierz nasz e-book, który zgłębia tematykę śladu węglowego produktu i przedsiębiorstwa! W dzisiejszym świecie, gdzie kwestie związane z ochroną środowiska stają się coraz bardziej istotne, zrozumienie wpływu produktów i działań przedsiębiorstwa na środowisko jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu i konkurencyjności klimatycznej! Pobierz nasz darmowy e-book już teraz i dołącz do przedsiębiorstw, które podejmują świadome kroki w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości biznesu. Razem możemy tworzyć pozytywne zmiany i przyczynić się do ochrony naszej planety! Odkryj kluczowe informacje o śladzie węglowym, działaj świadomie i wprowadź pozytywne zmiany dla środowiska!

E-book „Ślad węglowy produktu i przedsiębiorstwa. Po co, jak i dlaczego warto go liczyć?” to kompendium wiedzy na temat śladu węglowego. Opowiadamy w nim, czym jest ślad węglowy, jak i dlaczego warto go liczyć oraz jakie kroki należy podjąć po wykonaniu kalkulacji. Pobierz nasz e-book i dowiedz się więcej na temat śladu węglowego, aby podejmować bardziej świadome działania. Przeczytaj nasz e-book już teraz i dołącz do społeczności osób dbających o środowisko!