Załóż konto

Przeczytaj przed rozpoczęciem kalkulacji

Dla kogo przeznaczony jest Kalkulator śladu węglowego?

Dostępne w serwisie, nieodpłatne funkcjonalności Kalkulatora śladu węglowego, obejmują: samodzielne wprowadzenie i przechowywanie danych, kalkulację na bazie wprowadzonych danych w Zakresie 1 i 2 obliczania śladu węglowego wg GHG Protocol, generowanie raportu w formie pdf, korzystanie z bazy wiedzy, ścieżki edukacyjnej towarzyszącej procesowi wypełniania danych. Umożliwiamy odpłatną konsultację wyników i odpłatne wsparcie w wypełnianiu formularza.

Do bezpłatnego korzystania z Kalkulatora śladu węglowego, zgodnie z Regulaminem, uprawnieni są przedstawiciele polskich firm, szczególnie z kategorii MŚP, którzy utworzą konto użytkownika i zalogują się w serwisie https://climatestrategiespoland.pl/kalkulator-sladu-weglowego/. Użytkownik może wygenerować maksymalnie trzy kalkulacje dla wybranego okresu raportowania dla wskazanego numeru NIP. Po wykorzystaniu limitu konieczny jest kontakt mailowy z Fundacją Climate Strategies Poland i uzasadnienie powodu konieczności wygenerowania kolejnej kalkulacji.

Osoby oraz firmy, które nie kwalifikują się do bezpłatnego korzystania z Kalkulatora, zapraszamy do rozmowy na temat indywidualnej współpracy z ekspertami Fundacji Climate Strategies Poland.

Fundacja Climate Strategies Poland weryfikację konta wykonuje tak szybko jak to możliwe, ale zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia procesu do 48 godzin.

Dowiedz się więcej